home

Práce na implantáty

Zhotovujeme cementované i šroubované práce na implantáty. Díky neustálému rozvoji oboru zubní implantologie a spolupráci s náročnou klientelou, jsou na naši zubní laboratoř kladeny vysoké požadavky na přesnost, funkčnost, estetiku a kvalitu práce. Pracujeme s většinou nejčastěji používaných implantologických systémů na našem trhu. Naříklad se systémy BT lock, Lasak, Straumann, Nobel biocare, Ankylos,… Práce zhotovujeme na továrně vyráběné kovové, plastové (spalitelné) i zirkonové abutmenty.

Další možností je frézování zirkonoxidových abutmentů přímo u nás.Tyto abutmenty jsou cenově výhodné. Dají se dobře přizpůsobit tvaru a linii gingivy, ose a tvaru abutmentu. Konstrukce prací na implantáty mohou být ze zirkonoxidu nebo kovové v celém rozsahu čelisti.

Dále zhotovujeme podmíněně snímatelné náhrady na úrovni implantátů (můstek může být usazen přímo na implantáty a není tedy třeba abutmentů) s konstrukcemi ze zirkonoxidu, kovu nebo s využitím Cresco metody. Jednou z dalších možností je Bränemarkův most (kovová konstrukce a továrně zhotovené zuby s pryskyřičnou basí). Tato řešení jsou vhodná u rozsáhlých protetických prací na disparalelně zavedené imlplantáty.

Promedical centrum - keramická zubní technika